sokoleknisko - >>> strzelcy
Menu Strony

 

 

NAJLEPSI STRZELCY
HALOWEJ LIGI PILKI NOZNEJ DLA DZIECI


ROCZNIK 2010:

NAZWISKO I IMIĘ

Kolejka 1

Szczepek Jakub (FA Nisko biali)

15

Gil Hubert (FA Jeżowe)

12

Siembida Antoni (UKS Start)

6

Ramus Radosław (DAP Lider)

5

Cygan (Przecław)

4

Wojtak Dawid (Sokół)

3

Dorociak Max (Przecław)

3

Płaza Alex (Przecław)

3

Ortyl Szymon  (Przecław)

3

Kopeć Szymon (Orlik Nowa Dęba)

3

Socha Szymon (FA Nisko biali)

3

Siembida Aleksander (UKS Start)

2

Moskal Dominik (Sokół)

2

Woś Jakub (FA Jeżowe)

2

Nimirycz (Orlik Nowa Dęba)

2

Szypuła (Orlik Nowa Dęba)

2

Mendys Nikodem (Harasiuki)

2

Wotszel Kacper (KS Zbydniów)

2

Sokociński Piotr (KKJ Jastkowice)

1

Szewczyk Igor (KKJ Jastkowice)

1

Kruk Kacper (UKS Start)

1

Folta Tymoteusz (Sokół)

1

Madej Mikołaj (Przecław)

1

Patyk Dawid (Przecław)

1

Bielecki Dawid (LPFA St. Wola I )

1

Tupiec Szymon (FA Jeżowe)

1

Kata Mateusz (FA Jeżowe)

1

Ligas Mateusz (FA Jeżowe)

1

Sudoł (Orlik Nowa Dęba)

1

Wydra Oskar (DAP Lider)

1

Wojnar Filip (Harasiuki)

1

Bełzek Ksawer (Harasiuki)

1

Jednacz Max (Harasiuki)

1

Ostrowski Brajan (Harasiuki)

1

Bucior Mateusz (LPFA Stalowa Wola I)

1

Rzeźwicki Kacper (LPFA Stalowa Wola I)

1

Najda Franciszek (FA Nisko biali)

1

Proksa Wiktor (FA Nisko niebiescy)

1

Barylski Kacper (FA Nisko (Biali)

1

Andzrejewski Piotr (FA Nisko niebiescy)

1

Pędlowski Bartłomiej (Sokół)

1

Tereszkiewicz Patryk (Sokół)

1

Sobiło Filip (Sokół)

1

Gil Karol (Sokół)

1

Łoj Grzegorz (Sokół)

1

Pałka  Jakub (Sokół)

1

Szewczyk Bartłomiej (Sokół)

1

 

ROCZNIK 2009:

NAZWISKO I IMIĘ

Kolejka 1

Adamczyk Ignacy (DAP Lider)

11

Gozdecki Kamil (LP FA Biłgoraj)

6

Bałut (FA Nisko)

6

Skrzypek Bartłomiej (LPFA St. Wola)

4

Gil Hubert (FA Jeżowe)

4

Żyła Filip (DAP Lider)

3

Witkiewicz Liliana (LP FA St. Wola)

3

Rogowski Artur (DAP Lider)

3

Krociel Dawid (DAP Lider)

3

Sokal (FA Nisko)

2

Siudy (FA Nisko)

2

Kowalski Szymon(Orlik Nowa Dęba)

2

Jarosz Krystian (FA Jeżowe)

2

Zugaj Hubert (Orlik Nowa Dęba)

1

Sulich Szymon (Sokół Nisko)

1

Siudak Hubert (FA Jeżowe)

1

Reca Karol (Sokół Nisko)

1

Ossoliński Oliwier (Sokół Nisko)

1

Nowak Piotr (FA Nisko)

1

Myszka Dawid(Orlik Nowa Dęba)

1

Maciejak Karol (Sokół Nisko)

1

Karbowniczek Maksymilian (DAP Lider)

1

 

ROCZNIK 2008:

NAZWISKO I IMIĘ

Kolejka1

Baran Jakub (Sokół zieloni)

6

Tereszkiewicz Kacper (Sokół zieloni)

4

Janczyk Mikołaj (Orlik Nowa Dęba)

4

Jurek Maciej  (Grebów)

3

Rusin Seweryn (Team Przecław)

3

Bałut Alan (FA Nisko)

2

Kopeć Kacper  (OrlikBojanów)

2

Sudoł Dominik (Sokół czerwoni)

2

Kotuła Kacper (Sokół czerwoni)

2

Skóraś Natan (Orlik Nowa Dęba)

2

Kowalski Szymon (Orlik Nowa Dęba)

2

Baran Kacper (Orlik Nowa Dęba)

2

Skop Maksymilian (Team Przecław)

2

Knap Kamil (Team Przecław)

2

Chłopek Filip (Team Przecław)

2

Siudy Miłosz (FA Nisko)

1

Sokal Dawid (FA Nisko)

1

Krawczyk  Sylwester (KS Zbydniów)

1

Kobylarz Michał (Orlik  Bojanów)

1

Kuryś Szymon (Orlik Bojanów)

1

Głaz Filip (Sokół czerwoni)

1

Cagara Gabriel (Sokół czerwoni)

1

Joniec Jakub (Sokół czerwoni)

1

Moskal Przemysław (Sokół czerwoni)

1

Kozioł Jakub (Grębów)

1

Bolka Wiktor (Sokół zieloni)

1

Krystek Filip (Team Przecław)

1

Smoleń Cezary (Team Przecław)

1

Szafran A. (LP Stalowa Wola)

1

 

ROCZNIK 2007:

NAZWISKO I IMIĘ

Kolejka

1

Jemiało Kacper (Przecław)

8

Augustyn Oskar (Przecław)

7

Matyka Sewery (UKS Start)

5

Leś Mikołaj (Przecław)

5

Sadecki Franciszek (Bojanów)

4

Maciejak Szymon (Sokół)

3

Wolak Jakub (UKS Start)

3

Strojewski Szymon (Sokół)

2

Siwy Igor (Przecław)

2

Pocica Jakub (Przecław)

2

Kowal Antoni (Jeżowe)

2

Kieżun Michał (Sokół)

1

Siudy Filip (DAP Lider)

1

Sałek Dominik (DAP Lider)

1

Kopeć Kacper (Bojanów)

1

Marut Radosław (Bojanów)

1

Wdowiak Marek (UKS Start)

1

Skawińśki Daniel (UKS Start)

1

Kubek Wiktor (Przecław)

1

Jezuit Jakub (Przecław)

1

Wotszel Adrian (Zbydniów)

1

Sabat Jakub (Zbydniów)

1

 

ROCZNIK 2006:

NAZWISKO I IMIĘ

Kolejka1

Barnaś Mateusz (Orlik Bojanów)

5

Kaczmarski Kamil (Stal Nowa Dęba)

4

Kobylarz Patryk (Orlik Bojanów)

3

Fila Maciej (Orlik Bojanów)

3

Pchełka Cyprian (KKJ Jastkowice)

3

Tereszkiwicz Filip (Stal Nowa Dęba)

3

Laskowski Gabriel (Orlik Boajnów)

2

Kluk Kacper (Sokół Nisko)

2

Bis Sebastian (Sokół Nisko)

2

Tworek (DAP Lider)

2

Rękas (DAP Lider)

2

Kusiak Bartosz (Sokołek Kamień)

2

Dul Maciej (Orlik Bojanów)

1

Kołodziej Jakub (FA Nisko)

1

Ślusarczyk Kacper (Sokół Nisko)

1

Siudy (DAP Lider)

1

Tomczyk Karol (Stal Nowa Dęba)

1

Wydra Konrad (Stal Nowa Dęba)

1

Stolarski  Olaf (Stal Nowa Dęba)

1

Żak Paweł (Sokołek Kamień)

1

Bzdun Jakub (Sokołek Kamień)

1

 

ROCZNIK 2005:

NAZWISKO I IMIĘ

1

Pchełka (Jastkowice)

4

Marut Kamil (UKS Start)

3

Stypka Dawid (Grębów)

3

Kuziora (Jastkowice)

3

Skrzypek (Jastkowice)

3

Bojarski Jakub (Zbydniów)

2

Smutek (Jastkowice)

2

Kruk Rafał (UKS Start)

1

Mozgawa Dawid (UKS Start)

1

Turek Filip (Zbudniów)

1

Szot Marcin (FA Nisko)

1

Fila Jakub (FA Nisko)

1

Kluk Kinga (FA Nisko)

1

Furtak Kacper (FA Nisko)

1

Czarnecka Kamila (Grębów)

1

Kozieł Maciej (Grębów)

1

Jonaszek (Jastkowice)

1

Siuda (Jastkowice)

1

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (13 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Strona poświęcona najmłodszym piłkarzom i nadzieją MKS "Sokół" Nisko - prowadzonych przez trenera Marcina Stróża od 1 września 2012 r oraz Tomasza Webera od 1 stycznia 2014 r.