sokoleknisko - >>> rocznik 2010
Menu Strony

 

TERMINARZ ROCZNIK 2010
1. MKS Sokół Nisko
2. UKS Start Przyszów
3. Orlik Harasiuki
4. DAP Lider Sokolniki
5. FA Nisko (biali) 
6. FA Nisko (niebieski)
7. FA Jeżowe
8. LPFA Stalowa Wola I
9. LPFA Stalowa Wola II
10. LPFA Biłgoraj
11. TEAM Przecław
12. KS Zbydniów
13. Orlik Nowa Dęba 
14. KKJ Jastkowice 
15. Słowianin Grębów
16. MKS Sokół Nisko (zieloni)
17. LPFA Biłgoraj II
18. LP FA Stalowa Wola III

KOLEJKA 1 (18.11.2017 r.):

8.00 KKJ Jastkowice – UKS Start Przyszów 2:6

8.30 Orlik Harasiuki – DAP Lider Sokolniki 3:2

9.00 KKJ Jastkowice – Orlik Harasiuki 0:4

9.30 UKS Start Przyszów – DAP Lider Sokolniki 3:4

10.00 FA Nisko (biali) – FA Nisko (niebiescy) 10:1

10.30 FA Jeżowe – LPFA Stalowa Wola I 9:2

11.00 FA Nisko (biali) – LPFA Stalowa Wola I 11:1

11.30 FA Nisko (niebiescy) – FA Jeżowe 0:9

12.00 LPFA Stalowa Wola II – Team Przecław 0:6

12.30 Sokół Nisko (czerwoni) – Team Przecław 0:1

13.00 Team Przecław – KS Zbydniów 4:0

13.30 LP FA Stalowa Wola II – Sokół Nisko (czerwoni) 0:13

14.00 Team Przecław – Orlik Nowa Dęba 5:1

14.30 KS Zbydniów – Orlik Nowa Dęba 2:7


2 kolejka 9.12.2017 r.:


11.00 UKS Start Przyszów – FA Nisko (biali) 3:3

11.30 FA Nisko (niebiescy) – Orlik Harasiuki 1:4

12.00 FA Nisko  (biali) – DAP Lider Sokolniki 5:2

12.30 UKS Start Przyszów – FA Nisko (niebiescy) 14:1

13.00 Orlik Harasiuki – Team Przecław 3:5

13.30  Słowianin Grębów  – DAP Lider Sokolniki 0:2

14.00 KS Zbydniów – Sokół Nisko (czerwoni) 0:3

14.30  Team Przecław – Słowianin Grębów 4:0

15.00 Sokół Nisko (czerwoni) – Orlik Nowa Dęba 1:4

15.30 Słowianin Grębów – KS Zbydniów 5:2

16.00 Team Przecław – Sokół Nisko (zieloni) 1:2

16.30 Sokół Nisko (czerwoni) – KKJ Jastkowice 2:4

17.00 KKJ Jastkowice – Orlik Nowa  Dęba 1:2

17.30 Orlik Nowa Dęba –  Sokół Nisko (zieloni) 1:5

18.00 Team Przecław – KKJ Jastkowice 5:1

3 kolejka (7.01.2018r.):

8.00 KKJ Jastkowice – LP FA Stalowa Wola I

8.30 UKS Start Przyszów – LP FA Stalowa Wola II

9.00 Orlik Harasiuki – LP FA Stalowa Wola I

9.30 KKJ Jastkowice – LP FA Stalowa Wola II

10.00 Orlik Harasiuki – UKS Start Przyszów

10.30 Team Przecław - LPFA Biłgoraj I

11.00 Team Przecław – FA Jeżowe

11.30LP FA Biłgoraj I – LP FA Biłgoraj II

12.00 LP FA Stalowa Wola III – FA Jeżowe

12.30 Team Przecław  - LPFA Biłgoraj II

13.00 LP FA Biłgoraj I – LP FA Stalowa Wola III

13.30 Team Przecław – FA Nisko (biali)

14.00 LP FA Stalowa Wola III – LP FA Biłgoraj II

14.30 LP FA Biłgoraj I – FA Nisko (biali)

15.00 LP FA Biłgoraj II – FA Nisko (niebiescy)

15.30 DAP Lider Sokolniki – KS Zbydniów

16.00 FA Nisko (niebiescy) – Słowianin Grębów

16.30 DAP Lider Sokolniki – Orlik Nowa Dęba

17.00 KS Zbydniów – Sokół Nisko (zieloni)

17.30 Orlik Nowa Dęba – Słowianin Grębów

18. 00 Sokół Nisko  (czerwoni) – Sokół Nisko (zieloni)

18.30 Sokół Nisko (czerwoni) -  Słowianin Grębów


4 kolejka (17.02.2018r.)

8.00 FA Nisko (biali) – Słowianin Grębów 11:1
8.30 FA Nisko (biali) – FA Jeżowe 4:4
9.00 KKJ Jastkowice – DAP Lider Sokolniki 0:13
9.30 Orlik Harasiuki – Słowianin Grębów 6:1
10.00 KKJ Jastkowice - FA Nisko (niebiescy) 2:6
10.30 DAP Lider Sokolniki – FA Jeżowe 4:7
11.00 Orlik Harasiuki – LP FA Stalowa Wola II 11:1
11.30 FA Nisko (niebiescy) - LP FA Stalowa Wola I 6:0
12.00 Orlik Harasiuki – FA Jeżowe 1:4
12.30 LP FA Stalowa Wola I – LP FA StalowaWola II 7:4
13.00 LP FA Biłgoraj I – Orlik Nowa Dęba 4:2
13.30 Sokół Nisko (czerwoni) – LPFA Biłgoraj II 0:3
14.00 Orlik Nowa Dęba – LP FA Stalowa Wola III 0:5
14.30 LP FA Biłgoraj I – Sokół Nisko (czerwoni) 5:0
15.00 KS Zbydniów – LP FA Stalowa Wola III 0:13
15.30 LP FA Bilgoraj II – Orlik Nowa Dęba 3:1
16.00 LP FA Biłgoraj I – KS Zbydniów 4:0
16.30 KS Zbydniów - LP FA Biłgoraj II 0:2
17.00 LP FA Biłgoraj I – Sokół Nisko (zieloni) 1:7
17.30 Sokół Nisko (zieloni) – LP FA Biłgoraj II 5:2


24.02.2018 r.

8.00 FA Nisko (biali) -  LP FA Stalowa Wola III

8.30 LP FA Stalowa Wola III – Słowianin Grębów

9.00 KKJ Jastkowice – FA Nisko (biali)

9.30 KKJ Jastkowice – Słowianin Grębów

10.00 Słowianin Grębów – UKS Start Przyszów

10.30 Orlik Nowa Dęba – Słowianin Grębów

11.00 UKS Start Przyszów – KS Zbydniów

11.30 Orlik Nowa Dęba -  LP FA Stalowa Wola II

12.00 UKS Start Przyszów – FA Jeżowe

12.30 LP FA Stalowa Wola I – KS Zbydniów

13.00 UKS Start Przyszów – Sokół Nisko  (zieloni)

13.30FA Jeżowe – KS Zbydniów

14.00 LP FA Stalowa Wola I – Orlik Nowa Dęba

14.30 FA Jeżowe – Sokół Nisko (czerwoni)

15.00 LP FA Stalowa Wola II – Sokół Nisko (zieloni)

15.30 FA Nisko (niebiescy) – KS Zbydniów

16.0 DAP Lider Sokolniki -  Sokół Nisko (czerwoni)

16.30 FA Nisko (niebiescy) – Sokół Nisko (czerwoni)

17.00 DAP Lider Sokolniki – FA Nisko (niebiescy)

6 kolejka 3.03.2017 r.

8.00 KKJ Jastkowice – LP FA Stalowa Wola III

8.30 LP FA Stalowa  Wola III – FA Nisko (niebiescy)

9.00 Orlik Harasiuki – LP FA Stalowa Wola III

9.30 KKJ Jastkowice – FA Jeżowe

10.00 FA Nisko (niebiescy) - LP FA Biłgoraj I

10.30 Orlik Harasiuki – FA Nisko (biali)

11.00 FA Jeżowe – Orlik Nowa Dęba

11.30 Orlik Harasiuki – LP FA Biłgoraj II

12.00 LP FA Biłgoraj I – FA Jeżowe

12.30 Orlik Harasiuki – Orlik Nowa Dęba

13.00 FA Jeżowe  - LP FA Biłgoraj II

13.30 Orlik Nowa Dęba – FA Nisko (biali)

14.00 LP FA Biłgoraj I – DAP Lider Sokolniki

14.30 Sokół  Nisko (czerwoni) – FA Nisko (biali)

15.00 LP FA Biłgoraj II – DAP Lider Sokolniki

15.30 Sokół  Nisko (czerwoni) - LP FA Stalowa Wola I

16.00 DAP Lider Sokolniki – Sokół Nisko (zieloni)

16.30 LP FA Biłgoraj II - LP FA Stalowa Wola I

17.00 Sokół Nisko (czerwoni) – UKS Start Przyszów

17.30 Sokół Nisko (zieloni) - LP FA Stalowa Wola I

18.00 LP FA Stalowa Wola II - Sokół Nisko (zieloni)

18.30 UKS Start Przyszów – KS Zbydniów

19.00 KS Zbydniów – LP FA Stalowa Wola II

 

 

7 kolejka 10.03.2017 r.

8.00 FA Jeżowe – Słowianin Grębów

8.30 Orlik Harasiuki – KS Zbydniów

9.00 Sokół  Nisko (zieloni) – Słowianin Grębów

9.30 FA Jeżowe – KS Zbydniów

10.00 Orlik Harasiuki – Sokół Nisko (zieloni)

10.30 KKJ Jastkowice – Sokół Nisko (zieloni)

11.00 LP FA Stalowa Wola II – Słowianin Grębów

11.30 FA Nisko (niebiescy) – Orlik Nowa Dęba

12.00 FA Nisko (biali) – Sokół Nisko (zieloni)

12.30 KKJ Jastkowice – Słowianin Grębów

13.00 FA Nisko  (niebiescy) – LP FA Stalowa Wola II

13.30 UKS Start Przyszów – Orlik Nowa Dęba

14.00 FA Nisko  (biali) - LP FA Stalowa Wola II

14.30 LP FA Biłgoraj I – Słowianin Grębów

15.00 LP FA Stalowa Wola III - LP FA Stalowa Wola II

15.30 UKS Start Przyszów  -  LP FA Stalowa  Wola I

16.00 UKS Start Przyszów – LPFA Biłgoraj I

16.30 LP FA Stalowa  Wola I - LP FA Stalowa Wola III

17.00  LP FA Stalowa Wola II - LP FA Biłgoraj I

17.30 UKS Start Przyszów – LP FA Stalowa Wola III

18.00  LP FA Stalowa Wola II - DAP Lider Sokolniki

18.30 LP FA Stalowa Wola I - LP FA Biłgoraj I

19.00 LP FA Stalowa Wola III - DAP Lider Sokolniki

 

 

8 kolejka 17.03.2017 r.

8.00 FA Nisko (niebiescy) -  Sokół Nisko (zieloni)

8.30 Sokół Nisko (czerwoni) – LP FA Stalowa Wola III

9.00 Orlik Harasiuki – Sokół Nisko (czerwoni)

9.30 Sokół Nisko (zieloni) – FA Jeżowe

9.00 LP FA Stalowa Wola III – Sokół Nisko (zieloni)

10.00 Team Przecław - LP FA Stalowa Wola III

10.30 Orlik Harasiuki – LP FA Biłgoraj I

11.00 FA Jeżowe – LP FA Stalowa Wola II

11.30 FA Nisko (niebiescy) – Team  Przecław

12.00 KKJ Jastkowice – LP FA Biłgoraj I

12.30 FA Nisko (biali) - LP FA Biłgoraj II

13.00 UKS Start Przyszów – Team Przecław

13.30 KKJ Jastkowice – LP FA Biłgoraj II

14.00 FA Nisko (niebiescy) - LP FA Biłgoraj I

14.30 KS Zbydniów – FA Nisko (biali)

15.00 LP FA Stalowa Wola I - Team Przecław

15.30 DAP Lider Sokolniki – Team Przecław

16.00 LP FA Biłgoraj II - LP FA Stalowa Wola I

16.30 Słowianin Grębów - LP FA Stalowa Wola I

17.00 UKS Start Przyszów – LP FA Biłgoraj II

17.30 DAP Lider Sokolniki – LP FA Stalowa Wola I

18.00  LP FA Biłgoraj II – Słowianin Grębów

Dzisiaj stronę odwiedziło już 113 odwiedzający (307 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Strona poświęcona najmłodszym piłkarzom i nadzieją MKS "Sokół" Nisko - prowadzonych przez trenera Marcina Stróża od 1 września 2012 r oraz Tomasza Webera od 1 stycznia 2014 r.