sokoleknisko - >>> rocznik 2008
Menu Strony

 

TERMINARZ ROCZNIK 2008

1. MKS Sokół Nisko (zieloni)
2. DAP Lider Sokolniki
3. MKS Sokół Nisko (czerwoni)
4. Orlik Bojanów
5. FA Jeżowe
6. LPFA Stalowa Wola
7. FA Nisko
8. LPFA Biłgoraj
9. TEAM Przecław
10. KS Zbydniów
11. Orlik Nowa Dęba
12. Sokołek Kamień 
13. KKJ Jastkowice

14. Słowianin Grębów

KOLEJKA 1 (18.11.2017 r.):

15.00 FA Nisko – KS Zbydniów 3:1

15.30 KS Zbydniów – Orlik Nowa Dęba 0:4

16.00 Orlik Bojanów –  FA Nisko 3:1

16.30 Orlik Nowa Dęba – Team Przecław 6:2

17.00 Orlik Bojanów – Team Przecław 1:1

17.30 Sokół Nisko (czerwoni) – LPFA Stalowa Wola 8:1

18.00 LPFA Stalowa Wola – Team Przecław 0:6

18.30 Słowianin Grębów – Sokół Nisko (czerwoni) 3:1

19.00 Sokół Nisko (zieloni) – Team Przecław 5:2

19.30 Sokół Nisko (zieloni) – Słowianin Grębów 6:1


2 kolejka 16.12.2017 r. (od. 8.00)

8.00 KKJ Jastkowice -  LP FA Stalowa Wola 5:2

8.30 KKJ Jastkowice – DAP Lider Sokolniki 1:13

9.00 DAP Lider Sokolniki – LP FA Stalowa Wola 7:2

9.30 Sokół Nisko (zieloni) – DAP Lider Sokolniki 7:2

10.00 FA Nisko – Sokół Nisko (zieloni) 1:8

10.30 FA Nisko – Sokół Nisko (czerwoni) 0:1

11.00 Sokołek Kamień – Sokół Nisko (czerwoni) 1:4

11.30 Sokołek Kamień – KS Zbydniów 1:2

12.00 Sokół Nisko (czerwoni) – Team Przecław 3:3

12.30 LP FA Biłgoraj– Słowianin Grębów 3:3

13.00 Team Przecław – KS Zbydniów 8:0

13.30 KS Zbydniów – LP FA Biłgoraj 4:4

14.00 Team Przecław – Słowianin Grębów 4:2

14.30 Team Przecław  - LP FA Biłgoraj 11:0

15.00 Słowianin Grębów – Orlik Bojanów 2:4

15.30 Orlik Bojanów – LP  FA Biłgoraj 2:0

3 kolejka (20.01.2018r.):

8.30 FA Nisko – LP FA Biłgoraj 6:0

9.00 Orlik Bojanów – LP FA Stalowa Wola 3:3

9.30 LP FA Stalowa Wola – LP FA Biłgoraj 4:0

10.00 Orlik Bojanów – KKJ Jastkowice 4:2

10.30 Orlik Nowa Dęba - LP FA Biłgoraj 10:0

11.00 FA Nisko – Słowianin Grębów 4:7

11.30 Orlik Nowa Dęba – KKJ Jastkowice 15:1

12.00 KKJ Jastkowice – Sokołek Kamień 3:5

12.30 Orlik Nowa Dęba – Słowianin Grębów 6:0

13.00 Sokół Nisko (zieloni) – Sokołek Kamień 5:2

13.30 Sokół Nisko (czerwoni) – DAP Lider Sokolniki 2:8

14.00 Sokół Nisko (zieloni) – Sokół Nisko (czerwoni) 9:1

14.30 DAP Lider Sokolniki – Sokołek Kamień 4:0

 

4 kolejka (18.02.2018r.)

8.30 DAP Lider Sokolniki – KS Zbydniów 7:0

9.00 Sokół Nisko (czerwoni)– KS Zbydniów 7:0

9.30 DAP Lider Sokolniki  – Orlik Nowa Dęba 3:2

10.00 LPFA Stalowa Wola – KS Zbydniów 2:8

10.30 FA Nisko – Orlik Nowa Dęba 1:4

11.00 LP FA Stalowa Wola – FA Nisko 2:3

11.30 Sokołek Kamień – Słowianin Grębów 3:2

12.00 Słowianin Grębów – KKJ Jastkowice 10:4

12.30 LP FA Biłgoraj – KKJ Jastkowice 5:6

13.00 LPFA Biłgoraj – Sokołek Kamień 3:5

 

5 kolejka (24.02.2018 r.):

17.30 Sokół Nisko (czerwoni) – Orlik Nowa Dęba

18.00 Sokół Nisko (zieloni)  - Orlik Nowa  Dęba

18.30 Orlik Bojanów – Sokół  Nisko (czerwoni)

19.00 Sokół Nisko (zieloni)  - Orlik Bojanów

19.30  Sokół Nisko (zieloni) – KS Zbydniów

 

6 kolejka (4.03.2018 r.):

8.00 FA Nisko – Sokołek Kamień

8.30 FA Nisko – Team Przecław

9.00 Orlik  Nowa Dęba – Sokołek Kamień

9.30 FA Nisko – KKJ Jastkowice

10.00 Team Przecław – Sokołek Kamień

10.30 LP FA Stalowa Wola – Orlik Nowa Dęba

11.00 Team Przecław – KKJ  Jastkowice

11.30 Sokołek Kamień – LP FA Stalowa Wola

12.00 KS Zbydniów – KKJ Jastkowice

12.30 Orlik Bojanów – Orlik Nowa Dęba

13.00 DAP Lider Sokolniki – Team Przecław

13.30 LPFA Stalowa Wola – Słowianin Grębów

14.00 Sokół Nisko (czerwoni) – KKJ Jastkowice

14.30 Orlik Bojanów – KS Zbydniów

15.00 DAP Lider Sokolniki – LP FA Biłgoraj

15.30 KS Zbydniów – Słowianin Grębów

16.00 Sokół Nisko (zieloni) – LPFA Stalowa Wola

16.30 Sokół Nisko (czerwoni) – LPFA Biłgoraj

17.00 Orlik Bojanów – DAP Lider Sokolniki

17.30  Sokół Nisko (zieloni) – KS Zbydniów

18.00 DAP Lider Sokolniki – Słowianin Grębów

18.30 Sokół Nisko (zieloni) -  LPFA Biłgoraj

19.00 Sokół  Nisko (zieloni) – Słowianin Grębów

 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 113 odwiedzający (305 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Strona poświęcona najmłodszym piłkarzom i nadzieją MKS "Sokół" Nisko - prowadzonych przez trenera Marcina Stróża od 1 września 2012 r oraz Tomasza Webera od 1 stycznia 2014 r.